• 0 222 234 81 92
 • Pzt-Cmt:08.00-19.00
 • Merkez Yeni Mahallesi Vatan Cad. No: 146 Tepebaşı/Eskişehir
 •  İşyerimiz Tepebaşında bulunmaktadır. Lastik ile ilgili bütün işlemler müessesemizde büyük bir itina özen ve müşteri memnuniyeti esas alınarak yapılmaktadır.

   

    Eskişehir jant düzeltme ile araçlarınızın işlemlerini çok kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Son derece medeni ve etkin çözümler üreten firmamızda bu işlemler beklemeksizin yapılmaktadır. Jantların tasarım için bulunduğu söylentisi gelişmiştir. Jantlar aracın modeli, çapı ve ağırlığı gibi hususlar dikkate alındığı arabanın sağlıklı yol almasında temel rol oynamaktadırlar. Sağlam ve güvenli yolculuk istiyorsanız bu konuda çok dikkatli olmanız ve bizim gibi ehil insanlara bunu yaptırmanız gerekmektedir. Küçük bir hatada arabanın denge aksamında yıkıcı etkisi olabilmekte ve sonucu tahmin edilemeyecek felaketlere sebep olabilmektedir.

   

   Yılmaz bilek oto lastik yılların verdiği birikim deneyim tecrübe iş ahlakı hızlı ve kaliteli güler yüz ile lastik ile ilgili her türlü değişimden tamirden, ikinci el lastik alış satışından, balans ayarından ikinci el jant satışına kadar bütün işlemlerinizi büyük bir özen itina ve dikkatle yapmaktadır. Lastikler arabanın hareket aksamları olup en ufak bir yanılgı hayatınıza ve sevdiklerinize mal olabilir işte biz bunun bilinciyle hareket ediyoruz.

  Pill Digital